Hakkımızda

Hukuk Büromuz, İstanbul Barosu’nda 37568 sicil numarası ile faaliyet gösteren Avukat Şebnem Tuğçe ATASOY tarafından 2009  yılında İstanbul’da kurularak hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri faaliyetine başlamıştır. Av. Şebnem Tuğçe ATASOY, 2007 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2007-2008 yıllarında İngiltere’de yaşamış ve Cambridge Üniversitesi’nden sertifika almıştır. Fransızca, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Av. Şebnem Tuğçe ATASOY, 2010 yılında  T.C. Adalet Bakanlığı  Noterlik Belgesi almıştır.

Hukukun üstünlüğü ilkesinden ödün vermeksizin bireysel ve kurumsal müvekkillerine Avukatlık ve Hukuk danışmanlığı hizmeti sunduğu gibi özel hukuk ve ceza hukuku alanındaki her türlü ihtilafların çözümünde hızlı ve etkin şekilde avukatlık hizmeti vermekle birlikte; ihtilafların çözümünde öncelikle “uzlaşma kültürünün” sağlanmasını amaçlamaktadır.

ATASOY Hukuk & Danışmanlık Bürosu’nun öncelikli hedeflerinin başında, “önleyici avukatlık olarak tanımlanan, müvekkili hukuki gelişmelerden ve yeniliklerden haberdar etmek suretiyle ileride doğacak/doğması muhtemel hukuki ihtilafların önüne geçmek” gelmektedir. Böylece müvekkillerine sağladığı hukuki destek ile ileride ortaya çıkması muhtemel hukuki ve cezai riskleri öngörerek, bu sorunlar konusunda müvekkillerini bilinçlendirmekte ve onların hukuki güvenliklerini sağlamaktadır.

Hukuk Büromuzun yoğun olarak hizmet verdiği alanlar; Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile ve Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Bilişim Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Marka ve Patent Hukuku olarak sayılabilir.

Hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimiz hakkında bilgi ve randevu almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Anasayfa’ya Dön